کیاوین چیست؟

کیاوین نام فروشگاه اینترنتی جزیره 360 درجه مهرگان نیک است. نام جزیره برای این انتخاب شده است که این شرکت تمامی کانال های فروش و ارائه کالا را در اختیار داشته تا بتواند بنا بر اقتضا و نیاز مشتریان کالای مورد نظر را از طریق یکی از این شبکه ها ارائه نماید.

شبکه آنلاین یا کیاوین:

شبکه آنلاین مهرگان نیک, یا کیاوین, در واقع این امکان را برای مشتریانی که از طریق بستر وب خواستار اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات عرضه شده این شرکت هستند, فراهم می آورد.

تمایز کیاوین در چیست؟

کیاوین بنا دارد تا گستره وسیعی از کالاهای قابل ارائه به مشتریان را عرضه نماید. علاوه بر کالاهای عمومی و مورد نیاز روزمره, این گستره وسیع شامل محصولات بسیار خاص بوده و در کمتر جایی می توان آنها را جستجو نمود.

خرید آسوده از کیاوین:

در کیاوین علاوه بر امکان خرید آنلاین در هر زمان از روز و در هر مکان, مشتریان می توانند به هنگام تحویل کالا درب منازلشان و پس از رویت و تأیید صحت و سلامت آن, اقدام به تسویه حساب نمایند. همچنین فروشگاه اینترنتی کیاوین این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده است تا در صورت عدم رضایت از آن دسته محصولاتی که دارای گارانتی مرجوع هستند, حتی پس از استفاده, آنها را عودت داده و وجه پرداختی بابت آن محصول را دریافت نمایند.

پشتیبانی کیاوین:

کیاوین از پشتیبانی اینترنتی و تلفنی 16 ساعته برخوردار است. در صورتیکه هر کدام از مشتریان و یا بازدیدکنندگان وب سایت سوالی در خصوص محصولات و یا نحوه خرید از وب سایت داشته باشند, پشتیبانان تلفنی و یا اینترنتی کیاوین به سرعت آنها را راهنمایی می نمایند. در حال حاضر این پشتیبانی در دو شیفت کاری صورت می گیرد و البته در آینده ای نزدیک تبدیل به سه شیفت کاری خواهد شد.

خانواده کیاوین:

دنیای امروز, دنیای ارزش قائل شدن برای مشتریان است. کیاوین پا را از این فراتر گذاشته و مشتریان خود را اعضای خانواده می داند. این بدان معنی است که کیاوین حاضر نیست محصولاتی ارائه نماید که کیفیت درخور خانواده اش نداشته باشد. این بدان معنی است که کیاوین بهترین قیمت ها را برای خانواده خود پیشنهاد می کند. این بدان معنی است که آسایش و اطمینان از خرید حرف اول کیاوین است.

کیاوینی های عزیز خوش آمدید...

عضو خبرنامه شوید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد.